Selasa, 08 Maret 2016

Dokonując wyboru nowoczesne ogrodzenie z PCV powinno się dowiedzieć się jakie cechy powinien on realizować oraz jak powinien wyglądać.W sprzedaży oferowane jest mnóstwo typów ogrodzeń wykonanych z rożnych surowców. Niżej przedstawiamy nowość na rynku ogrodzeń to znaczy płoty wykonane z plastiku.

Ogrodzenie PVC na plot i bramę ze sztachet oferowane są w czterech systemach ogrodzeń obejmujących duży asortyment modułów ogrodzeniowych dzięki którym indywidualnie można zaprojektować sztachetki plastykowe na ogrodzenie i bramkę sztachetowa. W ofercie znajdują się:Oferta nowoczesne sztachetki z Winylu.

  • Płoty Korner

  • Ów system zawiera deski na ogrodzenia oraz poręcze balkonowe. Płoty te dostępne są wyłącznie w brązowej barwie. Deski ogrodzeniowe dostępne są w siedmiu rożnych fasonach oraz rożnych rozciągłościach od 80 aż do 120cm.


  • Płoty

    Płoty Everwood to deski z pełnego polimeru cięte z metra na dowolną rozciągłość. Sztachety te posiadają ogromnie szerokie wykorzystanie ponieważ oferowane są w licznych kolorach i przekrojach. Świetnie nadają się zarówno na ogrodzenia Poznań jak i meble ogrodowe np. ławki.


  • Ogrodzenia Exclusive

  • Ogrodzenia Poznań z tego systemu dostępne są tylko w białym kolorze, ale dzięki temu zatrzymują swój ponadczasowy wygląd. System obejmuje kompletne ogrodzenia tj. gotowe przęsła ogrodzeniowe, słupki, bramy, furtki i wszelkie pozostałe elementy ogrodzeniowe kluczowe do prawidłowego zainstalowania ogrodzenia Poznań. Dostępne jest bardzo dużo wzorów oraz wymiarów ogrodzeń Exclusive tedy są to płoty dla każdego. Ze względu na posiadany atest PZH ogrodzenia Exclusive są rekomendowane na ogrodzenia farmerskie a szczególnie na ogrodzenia dla koni.


  • Ogrodzenia Ecowood

  • Ów system ogrodzeń obejmuje obszerny katalog tralek, sztachet i poręczy w czterech odcieniach. Płoty te doskonale nadają się na wielorakiego rodzaju balustrady i niewątpliwie balustrady PCV na ogrodzenie i furtę sztachetowa. Ogrodzenia Ecowood charakteryzują się strukturą naśladującą drewno.Podaż ogrodzeń z plastiku jest nadzwyczaj duża a także urozmaicona toteż ogrodzenia te znajdują swoje zastosowanie w wielu domenach.

Wybór ploty Winylowe na plot i furtę ze sztachet jest znakomitą decyzją.

Tidak ada komentar:

Posting Komentar